قوانین و مقررات

کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از GYM24 را دارند، لازم است متن قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت نمایند. ورود کاربران به GYM24 و اقدام به عضویت، ایجاد پروفایل شخصی و استفاده خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن از شرایط و قوانین و پذیرفتن آن ها است.
قوانین و مقررات

لطفا قبل از عضویت در سایت قوانین این بخش را با دقت مطالعه نمایید زیرا این توافقنامه دربرگیرنده تمامی توافقات و مقررات میان کاربران و GYM24 می‌باشد. که با طی کردن مراحل ثبت نام، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه اعلام می‌دارید. چنانچه مخالفتی با توافقنامه زیر داشتید، از این سایت استفاده نکنید.

طبق توافقنامه‌های مقرر در این سرویس، GYM24 متعهد می‌شود از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را نزد خود نگه دارد. البته به استثناء مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد. چنانچه این اطلاعات بصورت غیرعمدی و بدون اطلاع و رضایت ما در دسترس شخص ثالثی قرار گیرد، GYM24 مسیولیتی نخواهد داشت.

در قسمت مربوط به اطلاعات شخصی، قراردادن لینک‌هایی به سایت‌های غیرقانونی و غیر اخلاقی و مبتذل و همینطور سایت‌هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی و قانونی جامعه را زیر پا می‌گذارند و یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند، ممنوع بوده و در صورت بروز آن، GYM24 هیچگونه مسئولیتی ندارد.

هرکاربر در GYM24 حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و همچنین کاربران حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.

GYM24 هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و هر زیان دیگری که ادعا شود در نتیجه استفاده از سرویس ما متوجه کامپیوتر و یا تلفن هوشمند خودتان یا دیگران شود ندارد.

GYM24 تغییرات مهم را از طریق شبکه‌های اجتماعی خود اعلام می‌کند اما این حق را دارد که به صلاحدید خود تغییراتی در سرویس بدهد و یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت‌های سرویس و یا همه سرویس بطور موقت یا دایمی شود، بدون اینکه در این مورد به شما اطلاعی داده شود.

در صورت بروز شرایط فورس ما‌‌‌ژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل GYM24 که منجر به قطع سرویس و ارایه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

جمع آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری به هرنحو ممکن ممنوع است.

جعل هویت اشخاص یا نهادها ممنوع بوده و در صورت مشاهده ی گزارش، GYM24 این حق را دارد که حساب کاربری نام برده شده را مسدود نماید.

GYM24 هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت اطلاعاتی که کابران در وب‌سایت ثبت می‌کنند ندارد و در نتیجه هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب وجود ندارد. همانگونه که ذکر شد، مسئولیت تمام اطلاعات و داده‌هایی که به صورت عمومی و یا خصوصی ثبت گردیده‌اند بر عهده شخصی است که آنها را ثبت کرده است.

صحت اطلاعات وارد شده توسط کاربران برای دریافت انواع برنامه، بر عهده آنهاست و درصورت اشتباه وارد کردن اطلاعات، آسیب هایی که ممکن است در اثر انجام برنامه ها بوجود بیاید متوجه آنهاست و GYM24 هیچ مسئولیتی در قبال این مشکل نخواهد داشت.

پیش از درخواست برنامه از مربی، به بخش مجوز مربیگریِ فرد مورد نظر مراجعه کنید و در صورت نیاز، صحت آن را از مراجع ذی صلاح استعلام فرمائید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سرویس برای امید شاکری محفوظ بوده و استفاده آن بدون ذکر منبع پیگیری قانونی در پی خواهد داشت.

این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین موضوعه حاکم بر جمهوری اسلامی ایران من جمله قوانین جرایم اینترنتی کسب می کند.


قوانین و مقررات قوانین و مقررات کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از GYM24 را دارند، لازم است متن قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت نمایند. ورود کاربران به GYM24 و اقدام به عضویت، ایجاد پروفایل شخصی و استفاده خدمات ارائه شده، به معنای آگاه بودن از شرایط و قوانین و پذیرفتن آن ها است.
5 امتیاز از 4 رای
GYM24 | سامانه جامع مربیان ورزشی
5 امتیاز از 4 رای