مت یوگا

  1400/03/08         524
افرادی که به انجام ورزش یوگا ، پیلاتس و ایروبیک و بدنسازی مشغول‌اند اهمیت استفاده از یک زیرانداز مناسب را به‌خوبی می‌دانند. هنگام انجام این ورزش‌ها مفاصل و استخوان‌های بدن با سطح زمین در تماس هستند و فشار زیادی روی آن‌ها وارد می‌شود. علاوه بر این ضربه‌هایی که هنگام ورزش به بدن وارد می‌شود می‌تواند موجب درد شدید و حتی کبودی شود. بنابراین هنگام انجام این ورزش‌ها حتماً باید از زیر انداز یوگا استفاده کرد.
مت یوگا

جنس به کار رفته در تشک زیرانداز یوگا و ایروبیک فوم نرم و بهداشتی است و میزان چگالی در نظر گرفته شده برای این محصول به صورتی است که به بدن آسیب نرسد. سطح تشک زیرانداز یوگا و ایروبیک آجدار بوده و به نوعی از جنس مشبک برای خاصیت ضد لغزشی آن استفاده شده است. می دانید که در این سری از ورزش ها عدم لغزش موضوع بسیار مهمی است. نرمی و لطافت تشک زیرانداز یوگا و ایروبیک یکی از موضوعات بسیار مهمی است که باید مورد بررسی قرار بگیرد. اینطور که شواهد نشان می شود لطافت تشک زیرانداز یوگا و ایروبیک استاندارد است و ضرری به بدن ورزشکار نمی رساند.

رنگ بندی تشک زیرانداز یوگا و ایروبیک بسیار زیبا و کامل بوده و سبب می شود که فضای تمرین های ورزشی بسیار مناسب باشد. از تشک زیرانداز یوگا و ایروبیک می توان در منزل و همینطور فضای آزاد نیز استفاده نمود و برای ورزش بدنسازی نیز گزینه مناسبی محسوب می شود.

هنگام انتخاب زیر انداز یوگا باید به دو چیز توجه کرد. یکی قدرت ضربه‌گیری مت یوگا و دیگری پایداری مت یوگا . تشک یوگا باید بتواند از مفاصل مچ پا، زانو و قوزک در برابر فشار و ضربه محافظت کند. قدرت ضربه‌گیری زیرانداز به تراکم فوم آن بستگی دارد. تراکم کم فوم قدرت ضربه‌گیری زیرانداز را کم می‌کند و از طرفی تراکم زیاد فوم باعث سفت شدن بیش از حد آن می‌شود.

 

جهت تهیه مت یوگا با کیفیت خوب و قیمت مناسب، میتوانید از وب‌سایت کارخانه پرشین فوم تهیه کنید.


مت یوگا مت یوگا افرادی که به انجام ورزش یوگا ، پیلاتس و ایروبیک و بدنسازی مشغول‌اند اهمیت استفاده از یک زیرانداز مناسب را به‌خوبی می‌دانند. هنگام انجام این ورزش‌ها مفاصل و استخوان‌های بدن با سطح زمین در تماس هستند و فشار زیادی روی آن‌ها وارد می‌شود. علاوه بر این ضربه‌هایی که هنگام ورزش به بدن وارد می‌شود می‌تواند موجب درد شدید و حتی کبودی شود. بنابراین هنگام انجام این ورزش‌ها حتماً باید از زیر انداز یوگا استفاده کرد.
5 امتیاز از 3 رای
GYM24 | سامانه جامع مربیان ورزشی
5 امتیاز از 3 رای