کفپوش تاتامی چیست؟ از کجا تهیه کنیم؟

  1400/03/01         1,137
تشک تاتامی به نوعی کف پوش ورزشی گفته می شود که از آن برای پوشاندن و تجهیز سطوح سالن های ورزشی مختلف اعم از ایروبیک، سالن های بدن سازی، ورزش های مختلف رزمی استفاده می شود
کفپوش تاتامی چیست؟ از کجا تهیه کنیم؟

تشک تاتامی به نوعی کف پوش ورزشی گفته می شود که از آن برای پوشاندن و تجهیز سطوح سالن های ورزشی مختلف اعم از ایروبیک، سالن های بدن سازی، ورزش های مختلف رزمی استفاده می شود. این محصول به دلیل داشتن فوم نرم و انعطاف پذیری بالا، بسیار ایمن و راحت می باشد که این امر مدیران و مسئولین مهد کودک ها و زمین های بازی کودکانه را نیز وادار به خرید تاتامی برای سالن های مراکز خود کرده است. به جرات می توان گفت علت اصلی فروش فراگیر و همگانی تاتامی مهدکودک و سالن های ورزشی، ویژگی های منحصر به فردی چون:

ابعاد و ضخامت استاندارد آن

قابلیت ضربه گیری بالا

قابلیت شست شوی بالا

وزن بسیار سبک و قابلیت حمل و نقل آسان

عدم استفاده از مواد حساسیت زا و سمی در تولید آن

قیمت بسیار مناسب و استاندارد و... دانست.

 

قیمت های ارزان تاتامی

با توجه به شرایط نامساعد اقتصادی و وضعیتی که پس از گران شدن دلار در بازار خرید و فروش به وجود آمد قیمت های ارزان تشک تاتامی و فروش استاندارد آن در فروشگاه ورزشی پرشین فوم خود را به تمامی خریداران یاد آوری می کند که اگر خریدار تشک و کف پوش های راحت و ایمن برای سالن های ورزشی یا مهد کودک هستند لزومی به پرداخت هزینه های اضافی نیست. تنها کافی است با مراجعه به سایت فروش تاتامی پرشین فوم، محصول مورد دلخواه خود را انتخاب و در کمترین زمان ممکن آن را خریداری نمایند.

کارخانه پرشین فوم بهترین نوع محصول تولید شده از فوم Eva را در ارزان ترین و نازل ترین قیمت ها به سراسر نقاط کشور به صورت عمده و خرده در کمترین زمان ممکن به فروش می رساند. همچنین این فروشگاه عظیم، دوام و طول عمر، چگالی بالای آن، ضد آب بودن، رنگ بندی های متنوع، طرح های شاد کودکانه و همچنین قدرت ضربه پذیری و قابلیت ارتجاعی بالای محصول خود را به تمامی مشتریانش تضمین می کند. تمامی این عوامل موجب شده تا تمامی خریداران این محصول به فروشگاه پرشین فوم به عنوان برترین عرضه کننده داخلی با چشم اندازی به بلندای کوه های مرتفع نگاه کنند.

 

جهت تهیه کفپوش تاتامی با کیفیت خوب و قیمت مناسب، میتوانید از وب‌سایت کارخانه پرشین فوم تهیه کنید.


کفپوش تاتامی چیست؟ از کجا تهیه کنیم؟ کفپوش تاتامی چیست؟ از کجا تهیه کنیم؟ تشک تاتامی به نوعی کف پوش ورزشی گفته می شود که از آن برای پوشاندن و تجهیز سطوح سالن های ورزشی مختلف اعم از ایروبیک، سالن های بدن سازی، ورزش های مختلف رزمی استفاده می شود
4.5 امتیاز از 4 رای
GYM24 | سامانه جامع مربیان ورزشی
4.5 امتیاز از 4 رای