مجموعه فرهنگی ورزشی علیرضا عبایی

مجموعه فرهنگی ورزشی علیرضا عبایی مجموعه فرهنگی ورزشی علیرضا عبایی آکادمی فرهنگی، ورزشی ما از سال 80 فعالیت خود را در عرصه ورزشی و به پشتوانه¬ی تجربیات علمی و تلاشهای بی وقفهی جناب آقای علیرضا عبایی آغاز نموده است. ما مفتخریم که در طول این مدت توانسته ایم با ارائه خدمات کاملاً حرفهای در رشته های فیتنس، بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، پیلاتیس، زومبا، تی آر ایکس و...، رضایت مشتریان را جلب نماییم و در جهت توسعه و اشاعه فرهنگ ورزش و تندرستی گام برداریم. هــدف مـا: هدف ما از تاسیس این آکادمی، علاوه بر ایجاد محیطی فرهنگی، ورزشی و مفرح، ارتقاء سطح سلامت جسم و روح تمامی عزیزانی است که ورزش را سرلوحه زندگی خود قرار دادهاند و معتقدند بدون ورزش سلامتشان به خطر خواهد افتاد. دلایل موفقیت مـا: آنچه باعث موفقیت، ماندگاری و اعتبار ما در عرصه ورزش شده است، جدیت، پشتکار، کار گروهی، اعتماد و اعتقاد همیشگی مشتریانمان بوده است. خدمات مـا: ارائه برنامه ورزشی عمومی رایگان در ابتدای هر ثبت نام به کلیه اعضاء ارائه برنامههای ورزشی حرفهای و رژیم غذایی با پرداخت هزینه جداگانه کلاسهای تضمین شدهی خصوصی در تمامی رشتهها همراهی مربی در تمام ساعات تمرین به صورت اختصاصی سایز گیری و اندازه گیری BMI کلاسهای اعزام به مسابقات زیر نظر کارشناس ارشد تربیت بدنی پذیرایی از شما با انواع آبمیوه های طبیعی و غذاهای کم کالری در بوفه و ... برخی ویژگیهای مـا: مدیریت موثر کادر تخصصی و آکادمیک صداقت و رابطه عمیق با اعضاء تعهد به کلیه اعضاء انضباط کاری مسئولیتپذیری بالا نوآوری در تمرینات انتقادپذیری بالا در بهبود عملکرد
4.7 امتیاز از 3 رای
GYM24 | سامانه جامع مربیان ورزشی
4.7 امتیاز از 3 رای
     
  وب سایت   تلگرام   اینستاگرام رشته‌های ورزشی: بدنسازی، کراسفیت
آکادمی فرهنگی، ورزشی ما از سال 80 فعالیت خود را در عرصه ورزشی و به پشتوانه¬ی تجربیات علمی و تلاشهای بی وقفهی جناب آقای علیرضا عبایی آغاز نموده است. ما مفتخریم که در طول این مدت توانسته ایم با ارائه خدمات کاملاً حرفهای در رشته های فیتنس، بادی بیلدینگ، بادی کلاسیک، پیلاتیس، زومبا، تی آر ایکس و...، رضایت مشتریان را جلب نماییم و در جهت توسعه و اشاعه فرهنگ ورزش و تندرستی گام برداریم.

هــدف مـا:
هدف ما از تاسیس این آکادمی، علاوه بر ایجاد محیطی فرهنگی، ورزشی و مفرح، ارتقاء سطح سلامت جسم و روح تمامی عزیزانی است که ورزش را سرلوحه زندگی خود قرار دادهاند و معتقدند بدون ورزش سلامتشان به خطر خواهد افتاد.

دلایل موفقیت مـا:
آنچه باعث موفقیت، ماندگاری و اعتبار ما در عرصه ورزش شده است، جدیت، پشتکار، کار گروهی، اعتماد و اعتقاد همیشگی مشتریانمان بوده است.

خدمات مـا:
ارائه برنامه ورزشی عمومی رایگان در ابتدای هر ثبت نام به کلیه اعضاء
ارائه برنامههای ورزشی حرفهای و رژیم غذایی با پرداخت هزینه جداگانه
کلاسهای تضمین شدهی خصوصی در تمامی رشتهها
همراهی مربی در تمام ساعات تمرین به صورت اختصاصی
سایز گیری و اندازه گیری BMI
کلاسهای اعزام به مسابقات زیر نظر کارشناس ارشد تربیت بدنی
پذیرایی از شما با انواع آبمیوه های طبیعی و غذاهای کم کالری در بوفه
و ...

برخی ویژگیهای مـا:
مدیریت موثر
کادر تخصصی و آکادمیک
صداقت و رابطه عمیق با اعضاء
تعهد به کلیه اعضاء
انضباط کاری
مسئولیتپذیری بالا
نوآوری در تمرینات
انتقادپذیری بالا در بهبود عملکرد
مجموعه فرهنگی ورزشی علیرضا عبایی
کرج، سه راه عظیمیه، جنب پل جانبازان، مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار
مجموعه فرهنگی ورزشی علیرضا عبایی
02632559698
09123954089
09354637367